poniedziałek, 25 lipca 2011

Jestem wyróżniona przez Lafle!.....Premiada por Lafle!

Dla mnie duża i miła niespodzianka, już podziękowałam Lafle (http://www.lafle.blogspot.com/)  za jej wyróżnienie dla mnie. I cieszę sie bardzo! Więc powyżej zamieszczam logo! Inne blogi które wyróżniam..wszystkie które czytam, mam sentyment do blogów : Juty, Mamurdy, Talibry, Radziejowego Zacisza, Los Alpaqueros, Magimohera..przepraszam, ale to bardzo trudne..
Siedem rzeczy o mnie, oooo! to bardzo trudne ale sprobuję...
1.jestem uparta jak osioł 
2.Perfekcjonistka z którą trudno wytrzymać, nawet ja mam z sobą w tym   względzie problemy
3.Nie potrafię sie zahamować, jeżeli chodzi o jedzenie czekolady, kiedy zacznę to muszę skończyc np. całą tabliczkę..wiec czekoladę nie kupuję
4.Uwielbiam podróżować , ale uprawiam autoturystykę, nie lubię przewodników, tych profesjonalnych.
5.Kocham góry, a szczegolnie nasze Tatry!
6. Jestem fanatyczką folkloru we wszystkich jego objawach.
7.Oooo! juz siódemka..a myślałam ze siedem rzeczy to za dużo...więc wszystko razem..lubię kwiatki, ptaszki, motylki, ważki, ogrody, moją wieś andyjską, andyjczykow, ale najbardziej kocham moje......
                  
          dwie prześliczne wnuczki            Paolę i Andreję!
 
                             
                               Paola marzy by być wielka tancerką baletową.
                    Paola sueña de ser una gran bailarina de ballet.

                             Andreja kocha konie!   Andreia ama a los caballos!

Para mi fue una muy agradable sorpresa, ya le di las gracias a Lafle (http://www.lafle.blogspot.com/)   por  la distincion. Y me alegra muchisimo.  Siete cosas sobre mi..Oooo, esto es muy dificil.
1. Soy terca como un burro!
2.Perfeccionista de dificil convivencia, hasta yo conmigo mismo en este aspecto tengo problemas.
3.No se parar cuando pruebo un chocolate, por ejemplo, puedo comer una tableta completa sin problema...por esto no la compro, por si las moscas!
4.Me encanta viajar, pero me gusta hacerlo sin guias profesionales.
5.Amo las montañas, especialmente nuestra Tatra.
6.Soy fanatica del folclore en todas sus expresiones!
7.Oooo! ..numero siete! y pense que siete cosas es mucho, asi, que todo junto ahora...me encantan las aves, mariposas, libelulas, los jardines, mi caserio andino,  los andinos, pero lo que mas  quiero son.....
       mis dos preciosas nietas....Paola y Andreia
                         Pozdrawiam i saludos!

8 komentarzy:

 1. Wnuczki prześliczne ,bardzo nam miło i jesteśmy zaszczyceni że należymy do tych których ,,podglądanie" sprawia Ci przyjemność. Przyznajemy z nie kłamaną wzajemnością :)My do Ciebie też lubimy wpadać ,czasem tylko na chwilkę by westchnąć przy tym zdjęciu drugim od góry(widokiem z Twojego ogrodu).
  Pozdrawiamy BARDZO :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Grażynko, cieszę się, że zaglądanie do Zacisza sprawia Ci przyjemność i vice versa, każde Twoje odwiedziny są dla mnie bardzo miłe. Ja natomiast z wielką przyjemnością oglądam robione przez Ciebie zdjęcia i czytam przyrodnicze opisy, dowiadując wielu ciekawych rzeczy. Czytając Twoją siódemkę zauważyłam, że mamy sporo wspólnego, a konkretnie punkty 3,4,6 i 7. Twoje wnuczki są śliczne. Życzę aby ich marzenia się spełniły. Pozdrawiam cieplutko. Ania:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Grażynko, moja gębula cieszy się jak zwariowana:DDD I ja z radością zaglądam do Twojego kolorowego i niedostępnego dla mnie świata, który zaiste jest moją inspiracją. Te kolory, egzotyka, ptaki, rośliny i polskość, którą pokazujesz w taki delikatny i romantyczny sposób... Dziękuję:DDD
  Mniam mniam czekolada- też kocham, a wnuczki śliczne zapewne po babci:DDD
  Jesteśmy podobne w punkcie 1 i 2 Bom uparta jak dwa osły, a perfekcyjnie muszę mieć posprzątane w domu- tak lubię i już:D
  Pozdrawiam serdecznie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Na początek oczywiście pogratuluje wyróżnienia.Ale Kochana połaskotałaś mi serducho tym sentymentem do mojego bloga.Troszkę mi głupio ale chyba aż mi zwilgotniały oczy:)))))I wierz mi że nie piszę tego w ramach rewanżu ale dla mnie Twój blog jest takim magicznym miejscem.Oczywiście że ogromne znaczenie mają piękne opisy i fotografie.Ale jest jeszcze COŚ tworzącego szczególny klimat.Nie potrafię tego dokładniej określić słowami.Znajduje to u Ciebie w Radziejowym Zaciszu i oczywiście w Jolinkowie.
  No dobrze bo się rozmarzyłam na dobre.A tu mam do zachwytu jeszcze Twoje cudowne wnuczki.Moja starsza kocha muzykę a młodsza konie.Wiem ile dla mnie znaczy i domyślam się że i dla Ciebie również, aby ich marzenia się realizowały:)))))
  I tego Ci dzisiaj będę życzyła.Aby Twoje śliczne Wnuczki zrealizowały swoje marzenia.
  Dzięki za udział w zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i cieszę się, ze jesteś z wyróżnienia zadowolona. Wnuczki masz cudne. Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyróżnienia!
  A wnusie przesłodkie i urodziwe:))
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Wnusie są śliczne, ja jeszcze nie doczekałam wnuków, chociaż czasami oko mi leci na takie słodkości, ale to nie odemnie zależy. Bardzo gratuluję wyróżnienia, pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Felicitaciones!!! Ya ves que no es descabellado que yo piense en verte en NatGeo!!!!
  Gratuluje i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń